Ukryj spis treści Pokaż spis treści

Numer seryjny

Numery seryjne, znajdujące się na opakowaniu, kojarzą komputer z nabytymi produktami SolidWorks.

Jeżeli produkty SolidWorks są już zainstalowane na danym komputerze, numery seryjne są wyświetlane domyślnie.
  • Jeżeli numer seryjny SolidWorks nie jest jeszcze wyświetlany, należy go wprowadzić.
  • W przypadku posiadania numerów seryjnych dla produktów, które nie są objęte daną licencją SolidWorks, należy kliknąć wpis danego produktu w części Masz inne numery seryjne?, a następnie wprowadzić numer seryjny dla tego produktu.

Jeżeli podczas procesu instalacji dostępne jest połączenie internetowe, podane numery seryjne określą produkty, do których użytkownik ma prawo.

Ponieważ istnieje wiele metod zakupu produktów SolidWorks, niektóre numery seryjne mogą obejmować dwa lub więcej produktów. Na przykład numer seryjny SolidWorks może umożliwić instalację SolidWorks Simulation bez wprowadzania numeru seryjnego SolidWorks Simulation. Dodatkowo niektóre produkty, nie wymagają numeru seryjnego. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących numerów seryjnych, należy skontaktować się z dystrybutorem.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Numer seryjny
*Komentarz:  
x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2010 SP05

Funkcja wyszukiwania w obrębie pomocy w sieci Web jest w fazie testowania Beta i możliwe jest że użytkownicy napotkają okresowe opóźnienia lub przerwy w działaniu. Są to normalne zachowania w fazie testów Beta i w żadnym razie nie powodują odpowiedzialności firmy Dassault Systèmes SolidWorks Corporation ani jej licencjodawców. Tematy w obrębie pomocy internetowej nie są tematami Beta; dokumentują one SOLIDWORKS 2010 SP05.

Aby wyłączyć pomoc SOLIDWORKS w sieci Web i użyć pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy napotkane w interfejsie lub wyszukiwaniu pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z reprezentantem lokalnej pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące indywidualnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie indywidualnego tematu.