İçindekiler'i Gizle

Çizim Yapma

Çizim, 3B'lu modelleme ve tasarımın temelidir. Yeni bir parça belgesi açtığınızda, önce bir çizim oluşturursunuz.

Çizim yapmanın büyük ölçekli tasarımda başka kritik kullanımları vardır.

Örneğin yerleşim çizimleri oluşturmak için bloklar kullanabilirsiniz. Yerleşim çizimleri, karmaşık makinelerin yerleşimini oluşturmak veya sistem temsillerinin ana hatlarını çizmek dahil birçok amaç için yararlıdır.

3B çizimler, örneğin kaynaklı montaj parçaları ve boru tesisatı sistemleri oluşturmak için uzamda çizim objeleri oluşturmakta kullanılır.

Bloklar, 3B'lu çizim ve diğer çizim kullanımları ve araçları hakkında daha fazla bilgi için, bkz. SolidWorks Yardımı > Çizim Yapma.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Çizim Yapma
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.