İçindekiler'i Gizle

Kaynaklı Montajlar

Bir yapıyı tek bir çok gövdeli parça olarak oluşturmak için Kaynaklı Montajları kullanabilirsiniz.

Çerçeveyi tanımlamak için 2B'lu veya 3B'lu çizimler kullanırsınız, ardından çizim segmenti gruplarını içeren yapısal elemanları oluşturursunuz.

Bayraklar ve profil kapamaları gibi nesneler eklemek için diğer Kaynaklı Montaj araçlarını kullanabilirsiniz.

Modele kaynak boşlukları ve parçaları ekleyebilirsiniz.

Kesim malzemeleri tabloları, kesim uzunluğu ve kaynak parçası toplamları dahil tasarımı belgelemek için teknik resimler oluşturabilirsiniz.

Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Kaynaklı Montajlar
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.