İçindekiler'i Gizle

Teknik Resimlere Genel Bakış

Tasarladığınız 3B'lu katı parçaların ve montajların 2B'lu teknik resimlerini oluşturabilirsiniz. Parçalar, montajlar ve teknik resimler bağlantılı belgelerdir; parçaya veya montaja yaptığınız değişiklikler, teknik resim belgesini değiştirir.

Genel olarak, bir teknik resim, modelden oluşturulan birkaç görünümden oluşur. Görünümler, varolan görünümlerden de oluşturulabilir. Örneğin, bir kesit görünümü, varolan bir teknik resim görünümünden oluşturulur.

Teknik resimlerle konular şunlardır:

Ölçümlendirmeler, notlar, datumlar, geometrik toleranslar ve diğer detaylandırmalar Detaylandırma'da ele alınmaktadır.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Teknik Resimlere Genel Bakış
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.