İçindekiler'i Gizle

Geometry Analysis Results

After the analysis operation is complete, the Analysis Results section in the PropertyManager appears.

Under Analysis Results:

 • The results are shown in a tree view.

 • Each type of geometry appears as a node in the tree view. Under each item, the entities that satisfy the analysis criteria are listed. Items are listed in ascending order:

  • Short edges - by edge length

  • Small faces - by face area

  • Sliver faces - by face area

  • Knife edges - by angle between faces

  • Knife vertices - by angle between edges

 • Click individual items (nodes) in the tree view to highlight the corresponding entities in the graphics area. To help you locate an entity, a callout is displayed in the graphics area. The corresponding value for the entity is displayed next to the item in the results tree.

 • Click Save Report to save the analysis results in HTML format.

 • Click Recalculate to clear the results and prepare for another calculation.

You can access the saved report at any time using the SolidWorks Utilities Report Manager.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Geometry Analysis Results
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.