İçindekiler'i Gizle

Running Power Select

The Power Select utility allows you to select all the entities (edges, loops, faces, or features) in a part that meet certain criteria that you define.

To run Power Select:

 1. Click Power Select (Tools toolbar) or Tools, Power Select.

  The Power Select Task Pane appears.

 2. Under Select what, select one or more of the following: Edges, Loops, Faces, or Features.

 3. Under Filters and parameters, select one or more filters with corresponding parameters. See Power Select Filters and Parameters.

 4. Select Show features of hidden body if you want to select features on hidden bodies.

 5. Click Search.

  Power Select searches for the selected entities that meet the criteria defined by the filters. The results appear in the Results list.

 6. Click an entity in the Results list to highlight it in the graphics area.

  NOTE: Right-click an entity to Clear Selections or Delete the entity from the list.

 7. Click Close.

  - or -

  Click New Search to run Power Select again.Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Running Power Select
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: SOLIDWORKS 2011 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.