Skrýt obsah

Instalace a správa programu SolidWorks

Tato nápověda obsahuje informace o instalaci, licencích a správě produktů SolidWorks pro individuální instalace i pro násobné instalace.

Individuální instalace Zavádění násobných instalací
Instalace

Instalace na jednom nebo na více počítačích.

InstalaceZavádění více klientů

Vytvoření administrativní kopie, která se zavádí na více klientských počítačů.

Licencování

Aktivace licence nebo síťové licence.

Licencování

Aktivace licence nebo síťové licence.

Upgrady

Instalace nové verze na individuálních počítačích.

Upgrady

Instalace nové verze na více počítačích aktualizací administrativní kopie používané k instalaci na těchto počítačích.

Správa

Změny, opravy a odstraňování instalací, upgrady na nové verze.

Správa

Upgrady administrativních kopií a klientů, správa síťových licencí, správa úschovny Workgroup PDM.

Manažer instalací SolidWorks vám umožní konfigurovat nastavení pro produkty SolidWorks, včetně SolidWorks, SolidWorks Toolbox, PhotoView 360, Workgroup PDM a SolidWorks licenční server SolidNetWork.

Aplikace Workgroup PDM je software pro správu dat projektů. Běží buď uvnitř prostředí SolidWorks, nebo jako samostatná aplikace v rámci Průzkumníka SolidWorks. Workgroup PDM řídí projekty pomocí procesů pro vyzvednutí, odevzdání, kontrolu revizí a další správní úkony.

Manažer licencí SolidNetWor podporuje násobné licenční klienty pomocí distribuce licencí klientům na síti. To umožňuje počtu uživatelů rozšířit počet licencí použitím plovoucích licencí.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Instalace a správa programu SolidWorks
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.