Skrýt obsah

Animace

Animace slouží k vytvoření jednoduchých animací, které pomocí interpolací určují pohyb dílů v sestavách z jednoho bodu do druhého. Můžete také použít animace založené na motoru u součástí sestavy používajících Animaci.

Chcete-li používat animaci v pohybové studii, zvolte položku Animace ze seznamu typů pohybové studie ve správci MotionManager.

V animacích definovaných pomocí klíčových rámečků:
  • Posunutím časového pruhu podél časové osy definujte čas příští změny v umístění sestavy.
  • Přesuňte součásti sestavy na grafické ploše do umístění odpovídajících umístění sestavy v klíčových bodech na časovém pruhu.
V animacích definovaných použitím motorů na součásti sestavy:
  • Definujte typ motoru.
  • Zadejte způsob jakým motor ovládá sestavu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Animace
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.