Skrýt obsah

Kontakt součástí

Kontakt součásti lze v pohybové studii modelovat, jestliže dochází ke kolizi, odvalení nebo posunutí součástí. Kontakt můžete též použít k usměrnění součástí tak, aby se v průběhu pohybové studie dotýkaly.

Kontakt použijte též v případě, kdy chcete použít sílu, která předchází vzájemnému procházení jednotlivých součástí v průběhu výpočtu pohybu.

Trojrozměrný kontakt objemového těla

Definovat můžete objemové tělo mezi sadou součástí nebo kontakt mezi dvěma skupinami součástí.

Dvojrozměrný kontakt typu křivka na křivku

Pro studie analýzy pohybu definujte kontakt křivka křivka na křivku v případech, kdy můžete používat křivky ke specifikaci kontaktu mezi součástmi. V průběhu pohybu též můžete též omezit průběžný kontakt mezi křivkami.

Pro studie pohybové analýzy, můžete třecí síly realizovat pomocí vlastností materiálu součásti, když definujete kontakt součásti. Nebo můžete explicitně určit dynamické nebo statické síly a elastické vlastnosti.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kontakt součástí
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.