Skrýt obsah

Routing Library Manager

Routing Library Manager obsahuje následující položky:

Průvodce součástí vyznačení trasy

Připravuje díl tak, že ho můžete použít ve vyznačení trasy. Při jeho přípravě můžete použít existující díl nebo vytvořit nový díl a použít správce.

Průvodce knihovnou kabelů/vodičů

Umožní vám vytvořit novou knihovnu, importovat knihovnu ve formátu Excel nebo otevřít existující knihovnu. Knihovna kabelů/vodičů je soubor .xml, který určuje atributy kabelů a vodičů, jako například velikost, barvu a popis. Knihovnu kabelů a vodičů budete potřebovat, pokud chcete trase přiřadit elektro atributy.

Průvodce knihovnou součástí

Umožní vám vytvořit novou knihovnu, importovat knihovnu ve formátu Excel nebo otevřít existující knihovnu. Knihovna součástí je soubor .xml, který určuje atributy elektrických součástí, jako například velikost, barvu a popis.

Průvodce knihovnou izolace

Umožní vám vytvořit novou knihovnu, importovat knihovnu ve formátu Excel nebo otevřít existující knihovnu. Knihovna izolací je soubor .xml, který určuje atributy izolací jako například tloušťku, balení a tvar.

Správce schématu značek

Umožňuje definici schémat značky pro trubky, zařízení nebo jiné tvarovky pro upřesnění pořadí, ve kterém se podznačky objeví ve značce.

Umístění souboru vyznačení trasy a nastavení

Nastaví umístění souborů a možnosti pro entity vyznačení trasy.

Databáze potrubí a trubic

Zobrazí databázi konfigurace dílů; nezobrazí skutečné díly, které jsou načteny v knihovně vyznačení trasy. Je to charakteristický obrázek dílů v knihovně vyznačení trasy pouze pro potrubí a trubice (ne pro elektrické díly nebo vodiče).Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Routing Library Manager
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.