Skrýt obsah

Přehled vlastností trasy

Mezi vlastnosti trasy patří typ trasy (potrubí, trubice nebo elektrické vedení) a průměr a velikost trasy.

Počáteční součást určuje výchozí hodnoty vlastností trasy.

Pokud například bude trasa začínat elektrickou součástí (tj. typ spojovacího bodu trasy je elektrický bod), budou vlastnosti trasy nastaveny na elektrické vlastnosti.

Pokud trasa začíná trubkou s určitým průměrem, nastaví software typ trasy na potrubí a jeho průměr na stejnou hodnotu jako u počáteční součásti.

Průměr trubky nelze změnit, protože by se tím vytvořila trubka, která by neodpovídala počáteční součásti. Jiné parametry, jako je specifikace trubky, ale změnit lze.

Chcete-li změnit průměr trasy, použijte příkaz Změnit průměr trasy v nabídce Nástroje vyznačení trasy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled vlastností trasy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.