Skrýt obsah

Knihovny trasování a Průvodce součástí vyznačení trasy

Funkce Vyznačení trasy poskytuje knihovny pro elektrické součásti, potrubí a trubice. Je možné modelovat další díly a přidat je do knihoven.

Vybrané předdefinované díly jsou obsaženy v Knihovně trasování a v Knihovně návrhů.

Knihovna návrhů obsahuje soubory prvků, dílů a sestav v podokně úloh. Soubory je možné vložit do dílů a sestav.

Pomocí správce Routing Library Manager lze vytvářet nové soubory dílů tras a přidávat je do Knihovny návrhů jako součásti.

Pomocí Průvodce součástí vyznačení trasy ve správci Routing Library Manager můžete přidat jeden nebo více bodů spojení (BodS) k existujícím dílům tak, aby je bylo možno použít v sestavách trasy a přidávat je do Knihovny návrhů.

Rozvrhněte si strukturu knihoven a složek. Uživatelé mohou sdílet jednu knihovnu dílů na síťovém serveru nebo používat vlastní knihovny na každém počítači. Zvolte takovou strukturu složek, aby uživatelé snadno nalezli potřebné soubory.

Důležité: Soubory dílů je potřeba při kopírování do různých složek a knihoven přejmenovávat. Kopie souborů mohou být změněny a v případě stejného názvu by mohlo dojít k záměně různých verzí souborů. Software rovněž neumožňuje mít současně otevřené dva soubory se stejným názvem. Přiřazování různých názvů souborů umožňuje jejich současné použití v jedné podsestavě trasování.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Knihovny trasování a Průvodce součástí vyznačení trasy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.