Skrýt obsah

Sestavy jako součásti trasy

Sestavy použité v trase představují zařízení nebo speciální součásti trasy jako ventily nebo síta.

Pokud představují součásti trasy, musí zahrnovat body spojení sestavy (ACP) a body trasy sestavy (ARP). Ty korelují s body spojení a s body trasy.

Zařízení připojená k trase můžete vytvářet ve formě sestav nebo dílů. Musíte ale vzít v úvahu, že zařízení bude připojeno k trase. Například v případě potrubí můžete použít přírubu k připojení potrubí ke kombinaci čerpadla, síta a ventilu.

Tvarovky sestavy lze použít jako tvarovky trasy pouze v rámci sestavy trasy. V rámci tvarovky sestavy nelze vytvořit novou sestavu trasy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Sestavy jako součásti trasy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.