Skrýt obsah

Modelování tras jako externích nebo virtuální souborů

Soubory trasy, tj. podsestavy trasy a díly trasy, lze vytvářet jako externí nebo virtuální součásti.

Nové podsestavy trasy a díly trasy můžete vytvářet jako virtuální součásti. Tyto součásti jsou interní pro danou sestavu a netvoří tedy samostatné soubory sestavy nebo dílu. Virtuální součásti můžete snadno odstranit či přejmenovat. Dále lze virtuální součásti ukládat jako externí pro danou sestavy a převádět externí součásti na virtuální součásti.

Tuto možnost můžete nastavit v nabídce Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Průzkumník souborů, a to následovně:
  • Zrušte výběr možnosti Uložit sestavy trasy externě.
  • Zrušte výběr možnosti Uložit díly trasy externě.
  • Zrušte výběr možnosti Použít automatické pojmenování pro díly trasy.
Používání virtuálních součástí je užitečné při vývoji konceptů v sestavách, ale nedoporučuje se. Tato metoda omezuje možnost správy a opětovného využití dat.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Modelování tras jako externích nebo virtuální souborů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.