Skrýt obsah

Trubky, trubice a elektrické díly

Tyto díly jsou k dispozici v Knihovně trasování.

Každý díl trubky a trubice může mít konfigurace o různých rozměrech a vlastnostech. Například potrubí s určitým průměrem může mít více konfigurací s různou délkou a tloušťkou. Bod spojení (BodStyku) může specifikovat potrubí příslušného průměru, ale aplikace Routing umožňuje zvolit jinou konfiguraci.
pipe.gif

Mezi elektrické díly trasy patří vodiče, standardní kabely a ploché kabely. Tyto díly mohou mít celou řadu parametrů, například vnější průměr, velikost jádra, barvu či minimální poloměr ohybu. Jsou k dispozici v Knihovně kabelů/vodičů.

Po vytvoření trasy budou všechny díly trubek a trubic a elektrické díly uvedeny ve složce Díly trasy ve stromu správce FeatureManager sestavy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Trubky, trubice a elektrické díly
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.