Skrýt obsah

Součásti trasy: Tvarovky a spojky

Tvarovky a spojky zahrnují příruby, kolena, tvarovky T, ventily, kabelové svazky a kabelové spony. Tvarovky a spojky se obvykle slouží jako začátek a konec trasy a současně k vedení a řízení cesty trasy.

Většina tvarovek a spojek musí mít alespoň jeden bod spojení (BodS), který označuje místo, kde začíná nebo končí úsek trasy (trubka, trubice nebo vodič).

Parametry bodu spojení v konfigurační tabulce lze použít k určení průměru a typu úseku trasy (trubka, trubice nebo vodič), které lze připojit k tvarovce nebo spojce.

Software používá konfigurační tabulky pro tvorbu a úpravu konfigurací součástí tras. Konfigurace se vyznačují odlišnými kótami a vlastnostmi.

Tvarovky a spojky jsou k dispozici v Knihovně návrhů nebo je může vytvořit uživatel.

Po vytvoření trasy budou všechny tvarovky a spojky uvedeny ve složce Součásti ve stromu správce FeatureManager sestavy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Součásti trasy: Tvarovky a spojky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.