Skrýt obsah

Přehled SolidWorks Routing

Aplikace Routing je doplňkovým modulem aplikace SolidWorks Premium. V aplikaci SolidWorks Routing můžete vytvářet zvláštní typ podsestavy, který mezi součástmi vytvoří cestu z trubek, trubic nebo elektrických kabelů.

Když vložíte určité součásti do sestavy, podsestava trasy je vytvořena automaticky. Na rozdíl od jiných typů podsestav nevytvoříte sestavu trasování ve svém vlastním okně a nevložíte ji potom jako součást do sestavy na nejvyšší úrovni.

Podsestavu trasy tvoří tři typy entit:
  • Součásti, tj. tvarovky a spojky včetně přírub, odbočných spojek, elektrických spojek a svorek.
  • Díly trasy, mezi které patří trubky, trubice, vodiče a kabely.
  • Prvek trasy, který zahrnuje 3D skicu osy průběhu trasy.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled SolidWorks Routing
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.