Skrýt obsah

Šablony pro vyznačení trasy

Když poprvé vytvoříte dokument sestavy v nově aktivovaném doplňkovém modulu SolidWorks Routing, bude vytvořena také šablona vyznačení trasy.

Tato šablona obsahuje nastavení ze standardní šablony sestavy a parametry pro vyznačení trasy.

Nově vytvořená šablona má název routeAssembly.asmdot a je uložena ve výchozí složce pro šablony (obvykle C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\SolidWorks\SolidWorks<verze>\templates).

Můžete vytvořit a uložit vlastní šablony pro vyznačení trasy. Vlastní šablony je možné vybrat při otevření nové sestavy. Jednu vlastní šablonu pro vyznačení trasy můžete rovněž nastavit jako výchozí pro nové sestavy trasy. Vlastní šablony pro vyznačení trasy umožňují specifikovat různé normy, kóty, jednotky a další vlastnosti.

Vytvoření vlastní šablony pro vyznačení trasy

  1. Otevřete automaticky vytvořenou šablonu.
  2. Proveďte změny. (Například, nastavte jiné jednotky.)
  3. Klepněte na Soubor, Uložit jako a uložte šablonu pod jiným názvem. Jako příponu souboru je nutné použít .asmdot.

Nastavení vlastní šablony pro vyznačení trasy jako výchozí

  1. Proveďte jeden z následujících úkonů:
    • Klepněte na Vyznačení trasy > Nástroje vyznačení trasy > Routing Library Manager a klepněte na Umístění souboru vyznačení trasy a nastavení.
    • Z nabídky Windows Start klepněte na položku Programy > Verze SolidWorks > Nástroje SolidWorks > Routing Library Manager > Umístění souboru vyznačení trasy a nastavení.
  2. V části Obecné vyznačení trasy vyberte vlastní šablonu vyznačení trasy a klepněte na tlačítko OK.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Šablony pro vyznačení trasy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.