Skrýt obsah

Trasa se svorkami

Svorky a virtuální svorky velmi usnadňují vytváření tras pro trubicové vedení a elektrické rozvody.

Nejjednodušší způsob, jak modelovat elektrické svazky, je použít svorky. V návrhu elektrických rozvodů je obvykle třeba vodiče a kabely uchytit, aby držely na místě a nepohybovaly se. Umístění svorek a vedení kabelů pomocí příkazu Vyznačit trasu skrz svorky nebo nástroje Automatické vyznačení trasy poskytuje snadný mechanismus pro vytváření a úpravy trasy.

Svorky můžete modelovat s více konfiguracemi. Přidáte-li do svazku další vodiče, průměr svazku se zvětší. Je-li průměr příliš velký pro danou svorku, změní se její velikost.

Nejsou-li v návrhu svorky nebo nemáte-li svorky vymodelované, můžete při modelování trasy použít virtuální svorky. Virtuální svorky nemají žádnou geometrii a nejsou zahrnuty do kusovníků.

Vyznačení trasy svorkami můžete provést také pomocí příkazu Vyznačit trasu skrz svorky nebo nástroje Automatické vyznačení trasy.

Díly svorek mohou podle potřeby obsahovat dva body trasy (BodT).Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Trasa se svorkami
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.