Skrýt obsah

Aktivace doplňkového modulu Routing

Chcete-li používat funkci Routing, musíte aktivovat doplňkový modul Routing.

  1. V liště nabídek SolidWorks klepněte na Nástroje > Doplňkové moduly.
  2. V dialogovém okně Doplňkové moduly pod položkou Doplňkové moduly SolidWorks Premium:
    • Chcete-li použít funkci Routing ve vaší aktuální relaci SolidWorks, vyberte možnost Routing pod položkou Aktivní doplňkové moduly.
    • Chcete-li používat funkci Routing ve všech relacích SolidWorks, vyberte možnost Routing pod položkou Spuštění.
  3. Klepněte na OK.
Když je aplikace Routing aktivní pro aktuální relaci SolidWorks, je nabídka Routing dostupná v případě otevřeného dokumentu dílu, sestavy nebo výkresu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Aktivace doplňkového modulu Routing
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.