Skrýt obsah

Nastavení možností vyznačení trasy a umístění souborů

Vyznačení trasy vyžaduje ke správnému vytvoření a fungování určité nastavení. Před vytvořením nové trasy zkontrolujte výchozí nastavení v nabídce Možnosti systému.

Tato nastavení se použijí k nastavení chování pro všechny obecné trasy a trasy potrubí, trubic a elektrických kabelů. Jsou zde rovněž obsaženy možnosti pro přetažení, kontrolu chyb a velikost textu.

Návod na určení možností a umístění souboru pro vyznačení trasy:

  1. Proveďte jeden z následujících úkonů:
    • Klepněte na Vyznačení trasy > Nástroje vyznačení trasy > Routing Library Manager a klepněte na Umístění souboru vyznačení trasy a nastavení .
    • Z nabídky Windows Start klepněte na Programy > SolidWorks verze > Nástroje SolidWorks > SolidWorks verzeRouting Library Manager > Umístění souboru vyznačení trasy a nastavení .
    • Klepněte na položku Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Umístění souboru vyznačení trasy > Spustit Routing Library Manager.
  2. Nastavte možnosti a umístění souboru, pak klepněte na OK.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení možností vyznačení trasy a umístění souborů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.