Skrýt obsah

Dialogové okno Obnovit a uložit nastavení

V tomto dialogovém okně můžete nastavit konfigurace, na které se použije značka Obnovit/Uložit.

Otevření dialogového okna:
  • V horní části stromu ConfigurationManager nebo FeatureManager klepněte pravým tlačítkem myši na název modelu, klepněte na položku Obnovit/Uložit značku a potom na položku Přidat značku pro určené konfigurace.
Určit konfiguraci k obnovení Použije značku Obnovit/Uložit cfgmgr_blue_save_disk.png na aktivní konfiguraci a na všechny ostatní konfigurace, které vyberete ze seznamu. Vybrané konfigurace mají při příštím uložení dokumentu vygenerovány úplné sady dat. Následně jsou tato data znovu sestavena a uložena při každém uložení dokumentu.

Rovněž odstraní značku Obnovit/uložit cfgmgr_blue_save_disk.png ze všech ostatních konfigurací a změní jejich ikony na cfgmgr_checkmark_gray.gif nebo cfgmgr_dash_gray.gif (dle aktuálního stavu jejich dat konfigurace).

Vybrat vše Vybere všechny konfigurace na seznamu.
Obnovit výběr Vrátí se zpět na aktivní konfiguraci.
Pokud je model otevřen v předchozí verzi SolidWorks Service Pack 5:
  • Konfigurace označené značkou Obnovit/Uložit cfgmgr_blue_save_disk.png jsou k dispozici.
  • Konfigurace bez značky k dispozici nejsou.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Dialogové okno Obnovit a uložit nastavení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.