Skrýt obsah

Srovnání postupů návrhu plechových dílů

Plechový díl si můžete buď navrhnout samotný, bez odkazů na díly, které jsou v něm uzavřeny nebo můžete využít možnosti návrhu v kontextu sestavy, která obsahuje uzavřené součásti, nebo můžete navrhnout díl v jiném dokumentu dílu v prostředí vícetělového dílu.
Převedení objemového těla na plechový díl. Můžete převést objemové nebo povrchové tělo, případně importovaný díl.
Vytvoření dílu jako plechového dílu s použitím prvků specifických pro plechové díly. Když vytvoříte díl z plechového dílu, můžete použít nástroj Základní plech s otevřenou nebo uzavřenou skicou profilu. Tento postup eliminuje nadbytečné kroky, protože vytváříte díl od začátku jako plechový.
Vytvoření dílu, jeho skořepiny a jejich následné převedení na plech. Když si nejprve vytvoříte objemový díl a poté jej převádíte na plechový, potřebujete více prvků: Základ vysunutím, Skořepinu, Nastřižení a Vložit ohyby. V některých případech je však lepší nejprve sestavit díl a pak ho převést na plechový díl.

Kuželové ohyby nejsou například podporovány prvky specifickými pro plechové díly, jako například Základní plech a Lem z hrany. Proto musíte vytvořit díl s použitím vysunutí, otočení apod. a poté jej převést a přidat ohyby do kuželového dílu.

Následující odkazy informují o tom, jak s pomocí těchto postupů vytvořit plechové díly.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Srovnání postupů návrhu plechových dílů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.