Skrýt obsah

Nativní formát DXF/DWG

Můžete importovat celé listy souboru DWG v nativním formátu do listů výkresů SolidWorks jen pro zobrazení, což umožňuje přímé zobrazení a tisk původních entit souboru DWG uvnitř dokumentů výkresů SolidWorks. Tyto listy je možné zobrazit, posunout, změnit jejich měřítko a pak vytisknout. K dispozici jsou jen ovládací prvky týkající se zobrazení.

Funkčnost nativního formátu zefektivňuje import a prohlížení. Pokud máte velký schématický výkres, který chcete vložit jako odkaz do dokumentu výkresu SolidWorks, nativní formát odstraňuje nutnost převést entity dokumentu schématického výkresu. Když tisknete výkres SolidWorks, vytištěný dokument bude obsahovat všechny prvky listu v nativním formátu.

Když otevíráte dokument výkresu SolidWorks, který obsahuje data souboru DWG v nativním formátu, otevře se PropertyManager DXF/DWG a v záhlaví aplikace SolidWorks se objeví upozornění (Nativní DXF/DWG).

Import souboru DWG v nativním formátu

Chcete-li importovat soubor DWG v nativní formátu:

  1. Otevřete soubor DWG.
  2. V dialogovém okně DXF/DWG import:
    1. Vyberte Zapustit jako list v nativním formátu DXF/DWG.
    2. Vyberte Připojit k původnímu souboru pro zachování odkazu na zdrojový soubor.
  3. Klepnutím na Další přejdete k nastavení možností v okně Mapování hladin výkresu nebo klepněte na Dokončit a soubor importujte.
  4. Pokud jste vybrali Další, znovu klepněte na Další a nastavte možnosti v okně Nastavení dokumentu nebo klepněte na Dokončit a soubor importujte.
  5. Ve správci PropertyManager nastavte hodnoty pro správu odkazů. Použijte PropertyManager k aktivaci a správě všech vnějších odkazů mezi listem v nativním formátu a jeho zdrojovým souborem DWG.
  6. Klepněte na .


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nativní formát DXF/DWG
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.