Skrýt obsah

Podokno zobrazení

V podokně zobrazení si můžete prohlížet různá nastavení zobrazení v dokumentech dílů a výkresů. V sestavách a dílech můžete také v nastaveních provádět změny.

V dokumentech dílů si můžete prohlížet následující nastavení zobrazení:
Nastavení zobrazení Ikona Komentáře
menu_Hide_Show.gif Zobrazit/skrýt display_pane_icon_shown_body.gif Pro těla. Označuje, že tělo je viditelné. Skici nebo roviny lze také skrýt nebo zobrazit.
display_pane_icon_hidden_body.gif Pro těla. Označuje, že tělo je skryté.
display_pane_appearance.gif Vzhledy display_pane_icon_color_body.gif Pro díl, těla a prvky. Zobrazuje barvu nebo prázdné místo, pokud nebyl použit vzhled.
display_pane_column_transparency.gif Průhlednost display_pane_icon_transparency.gif Pro díl, těla a prvky. Označuje, že v PropertyManageru Vzhledy byla zvolena průhlednost, nebo ukazuje prázdné místo, pokud průhlednost nebyla zvolena.
Popisy vzhledu zobrazují vzhledy ploch, prvků, těl a dílů a představují zkratku pro úpravy vzhledů.
Pro pohledy výkresů a těla si můžete prohlížet následující nastavení zobrazení:
Nastavení zobrazení Ikona Komentáře
menu_Hide_Show.gif Zobrazit/skrýt display_pane_icon_shown_model_view.gif, display_pane_icon_shown_proj_view.gif, display_pane_icon_shown_aux_view.gif apod. Jen pro pohled výkresu. Označuje, že pohled je viditelný.
display_pane_icon_hidden_model_view.gif, display_pane_icon_hidden_proj_view.gif, display_pane_icon_hidden_aux_view.gif Jen pro pohled výkresu. Označuje, že pohled je skrytý.
display_pane_column_display_mode.gif Režim zobrazení display_pane_icon_wireframe.gif Drátový režim
display_pane_icon_HLV.gif Skryté hrany viditelné
display_pane_icon_HLR.gif Skryté hrany odstraněné
display_pane_icon_shadedwithedges.gif Stínovaný s hranami
display_pane_icon_shaded.gif Stínovaný


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Podokno zobrazení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.