Skrýt obsah

Snímky

Můžete pořizovat snímky míst, na která se chcete vrátit.

Snímky jsou dostupné pouze v sestavách. Snímky můžete pořizovat, když je sestava ve vyřešeném či zjednodušeném režimu nebo v režimu Přezkoumání velkého návrhu. Snímky lze pořídit v rámci aktivní procházky.

Snímek zachytí stav grafické plochy (podobně jako vlastní pojmenovaný pohled) a uloží jej do prvku UchopeníFM_snapshot na záložce DisplayManager DisplayManager_tab.gif v podokně správce. Na rozdíl od vlastního pojmenovaného pohledu platí, že jsou-li při zachycení snímku některé díly skryty, budou vždy skryty i při návratu k tomuto snímku.

Snímky zaznamenávají orientaci a přiblížení pohledu, stav zobrazení či skrytí součástí, řezy a rozložené pohledy. Snímky můžete zobrazit ve vyřešeném či zjednodušeném režimu a v režimu Přezkoumání velkého návrhu bez ohledu na to, ve kterém režimu byly vytvořeny.

Když pořídíte snímek v aktivní procházce, kromě orientace pohledu sestavy a skrytého/zobrazeného stavu součástí je zaznamenán i úhel fotoaparátu. Aktivujete-li snímek vytvořený uvnitř procházky, procházka se automaticky otevře.

Klepněte na možnost Vytvořit snímektool_Take_Snapshot_View.gif (panel nástrojů Zobrazit) nebo na položku nabídky Zobrazit > Světla a kamery > Vytvořit snímek nebo stiskněte Alt + mezerník.

Ve složce SnímkyFM_snapshot lze:
  • Klepnout pravým tlačítkem na snímek FM_snapshot a přidat poznámku (max. 140 znaků).
  • Poklepat na snímek FM_snapshot a přejít do příslušného pohledu sestavy.
  • Dvakrát pomalu klepnout na snímek FM_snapshot a přejmenovat jej
  • Umístit ukazatel nad snímek FM_snapshot a zobrazit náhled a komentáře
    LDR_Snapshot.gif
Při každém otevření sestavy se vytvoří snímek s názvem Domů. Provedete-li změny jako skrytí součástí, přiblížení či otočení, můžete poklepáním na snímek Domů vrátit grafickou plochu do stavu, ve kterém byla při otevření sestavy. Snímek Domů nelze odstranit ani přejmenovat a nelze k němu přidávat komentáře.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Snímky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.