Skrýt obsah

Plánovač úloh SolidWorks

Plánovač úloh SolidWorks umožňuje nastavit úlohy, které se mají v budoucnu provádět. Pokud například musíte provádět úlohy náročné na prostředky, jako je obnovení rozsáhlé sestavy, můžete použít Plánovač úloh SolidWorks k provedení úlohy mimo pracovní špičku.

Provedení úlohy můžete naplánovat jen jednorázově nebo každý den, týden nebo měsíc. Plánovač úloh SolidWorks pracuje nezávisle na aplikaci SolidWorks.

Plánovač úloh SolidWorks lze použít s jakoukoliv licencí na program SolidWorks k převedení dokumentů na poslední verzi SolidWorks a k indexování dokumentů. Pro plánování většiny úloh musíte mít SolidWorks Professional, SolidWorks Premium nebo licenci SolidWorks Office.

Úloha Převést soubory v Plánovači úloh SolidWorks nahrazuje Průvodce převody.

Klepnutím na Nápověda > Témata nápovědy plánovače úloh SolidWorks otevřete Nápovědu Plánovače úloh SolidWorks.

Otevření Plánovače úloh SolidWorks

Otevření Plánovače úloh SolidWorks:

  • Klepněte ve Windows v seznamu programů v nabídce Start na SolidWorksverze > Nástroje SolidWorks > Plánovač úloh SolidWorks.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Plánovač úloh SolidWorks
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.