Skrýt obsah

Základní pojmy

  • SolidWorks model se skládá z trojrozměrné (3D) geometrie těla v dokumentu dílu nebo sestavy.
  • Výkresy jsou vytvořeny z modelů, nebo pomocí pohledu v režimu konceptové kvality v dokumentu výkresu.
  • Model zpravidla začnete skicou, vytvoříte prvek základu a k němu pak přidáváte další prvky. (Můžete také začít pomocí importované geometrie povrchů nebo těl.)
  • Návrh můžete zdokonalit přidáváním, úpravou nebo změnou pořadí prvků.
  • Asociativita mezi díly, sestavami a výkresy zajišťuje, že změny v jednom dokumentu nebo pohledu se automaticky uskuteční i ve všech ostatních dokumentech a pohledech.
  • V procesu návrhu můžete kdykoli vygenerovat výkresy nebo sestavy.
  • Pokud máte nainstalovanou grafickou kartu kompatibilní s RealView, můžete zobrazit fotorealistické modely a prostředí.
  • Klepnutím na Nástroje > Možnosti v hlavní nabídce otevřete okna Možnosti systémuVlastnosti dokumentu.
  • Systém SolidWorks za vás ukládá vykonanou práci pomocí automatické obnovy. Můžete také nastavit, aby vás program vyzval k uložení vaší práce.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Základní pojmy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.