Skrýt obsah

Nálepky

Nálepka je 2D obrázek aplikovaný na model. Nálepky mohou představovat jmenovky v modelu s upozorněním nebo pokyny. Nálepky lze také použít k vytvoření detailů modelu, které můžete efektivně prezentovat pomocí obrázku, místo geometrie modelu, jako napříkald mřížka chladiče, nebo rám obrazu.

Nálepky lze zobrazit a použít v programu SolidWorks. Můžete je také zobrazit v aplikaci eDrawings a PhotoView 360.

Model auta
Model auto s nálepkou představující mřížku chladiče.
Nálepky automaticky používají schéma osvětlení, které se liší od schématu pro vzhled pod nálepkou. Chcete-li použít schéma osvětlení vzhledu, vyberte ve správci PropertyManager Nálepky na záložce Svítivost možnost Použít standardní vzhled.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nálepky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.