Skrýt obsah

Plovoucí strom FeatureManager

Plovoucí strom FeatureManager umožňuje zobrazit zároveň strom FeatureManager i správce PropertyManager.

Někdy je jednodušší vybrat položky v plovoucím stromu FeatureManager než v grafické ploše. U vybraných položek také můžete je skrýt, změnit jejich průhlednost, přejít na ně, nebo je přiblížit. Nemůžete ale položky potlačit nebo srolovat sestavení.

Když je PropertyManager aktivní, zobrazí se plovoucí strom FeatureManager automaticky. Chcete-li jej rozbalit, máte následující možnosti:ß

  • Klepněte na položku vedle názvu dokumentu v plovoucím stromu FeatureManager
  • Klepněte na název položky na nejvyšší úrovni v plovoucím stromu FeatureManager.
  • Stiskněte C.

Pokud je v nabídce Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > FeatureManager vybrána možnost V dílech/sestavách použít průhledný plovoucí strom FeatureManager, bude plovoucí strom FeatureManager průhledný, aby byl model pod ním viditelný.





Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Plovoucí strom FeatureManager
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:



x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.