Skrýt obsah

API programu SolidWorks

SolidWorks API (Application Programming Interface) je programovací rozhraní typu COM pro software SolidWorks. Toto API obsahuje funkce, které můžete volat z jazyků Visual Basic (VB), Visual Basic for Applications (VBA), VB.NET, C++, C# nebo ze souborů s makry systému SolidWorks. Tyto funkce programátorovi poskytují přímý přístup ke všem funkcím systému SolidWorks.

Chcete-li použít nápovědu API, klepněte na Nápověda > Témata nápovědy API.

Na webové stránce společnosti SolidWorks naleznete rady, ukázky kódu a příklady funkcí API: www.solidworks.com/apiVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   API programu SolidWorks
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.