Skrýt obsah

Přehled možností systému SolidWorks

Struktura dialogového okna Možnosti

K dispozici jsou následující záložky:

Možnosti systému Možnosti systému jsou uloženy v registru a nejsou součástí dokumentů. Proto jejich změny ovlivňují všechny dokumenty - aktuální i budoucí.
Vlastnosti dokumentu Vlastnosti dokumentu se týkají jen aktuálního dokumentu, a záložka Vlastnosti dokumentu je k dispozici jen v případě otevřeného dokumentu. Nové dokumenty získávají svoje nastavení dokumentu (jako např. jednotky, kvalitu obrázků atd.) z vlastností dokumentové šablony, použité k vytvoření dokumentu. Pomocí záložky Vlastnosti dokumentu můžete provést nastavení šablon dokumentů.

Každá záložka uvádí seznam možností ve tvaru stromu po levé straně dialogového okna. Po klepnutí na položku ve stromu se zobrazí odpovídající možnosti na pravé straně dialogového okna. Záhlaví okna zobrazuje název záložky a dané stránky možností.

Můžete také vyhledat specifické možnosti a nastavení. Zadejte termín do pole Hledat. Během psaní se budou dynamicky zobrazovat výsledky hledání. Klepnutím na výsledek vyhledávání přejdete na příslušnou stránku Možnosti. Vyhledávaná možnost může být nedostupná vzhledem k aktuálním nastavením nebo typu modelu, který je otevřen. Dostupné výsledky vyhledávání jsou zvýrazněny v dialogovém okně Možnosti. V rozevíracích nabídkách nejsou výsledky vyhledávání zvýrazněny.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled možností systému SolidWorks
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.