Skrýt obsah

Podokno úloh

Z podokna úloh se můžete dostat ke zdrojům SolidWorks, knihovnám opětovně použitelných prvků návrhu, pohledům pro přetažení do výkresů a dalším užitečným datům a informacím.

Podokno úloh se objeví po spuštění aplikace SolidWorks. Obsahuje následující záložky:

Zdroje SolidWorks Skupiny příkazů pro sekce Začínáme,, Komunita, Zdroje online, a Rada dne.
Knihovna návrhů SolidWorks Opětovně použitelné díly, sestavya dalšípoložky , včetně prvků knihovny.
Průzkumník souborů Shodný s Průzkumníkem Windows ve vašem počítači. Navíc zde najdete položky Poslední dokumentyOtevřít v SolidWorks. Pokud je přidán doplňkový model SolidWorks Workgroup PDM, změní se záložka na .
Vyhledávání Výsledky vyhledávacích operací.
Paleta pohledů Obrázky standardních pohledů, pohledů popisu, řezů a plochých polí (plechové díly), které je možné přetáhnout do výkresu.
Obnovení dokumentu Pokud je možnost automatické obnovy zapnuta v nabídce Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Zálohování/Obnovení a dojde k neočekávanému ukončení systému, budou obnovené dokumenty zobrazeny na této záložce při příštím spuštění programu.
Vzhledy, prostředí a nálepky Knihovna vzhledů, prostředí a nálepek.
Uživatelské vlastnosti Zadejte uživatelské vlastnosti v souborech SolidWorks.
tab_Forum Fórum SolidWorks Vyhledejte Diskusní fórum SolidWorks přímo z palety úloh.

Podokno úloh se může nacházet v některém z následujících stavů:

  • Viditelný nebo skrytý
  • Rozbalený nebo sbalený
  • Upevněný nebo volný
  • Ukotvený nebo plovoucí


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Podokno úloh
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.