Skrýt obsah

Export dokumentů a nastavení možností

Při exportování dokumentu ze SolidWorks, lze nastavit možnosti pro různé typy souborů.

Chcete-li dokument SolidWorks exportovat jako jiný typ souboru:

 1. Vyberte jednu z následujících možností:
  • Plochu nebo povrch dílu v grafické ploše
  • Objemové tělo nebo povrchové tělo ze složky Objemová těla nebo Povrchová těla ve stromu FeatureManager
  • Součásti nějaké sestavy

  Pokud nevyberete žádné entity, exportuje se celý díl nebo sestava.

 2. Klepněte na položky Soubor > Uložit jako.
 3. Nastavte Uložit jako typ a klepněte na Možnosti.
 4. Nastavte možnosti pro typ souboru.
 5. Do pole Název souboru zadejte název. Přípona pro vybraný formát je automaticky přiřazena.
 6. Klepněte na tlačítko Uložit.

  Pokud exportujete sestavu, která obsahuje zjednodušené díly, zobrazí se dialogové okno Vyřešit zjednodušené díly. Před exportem sestavy musíte všechny zjednodušené díly vyřešit.

  Pokud exportujete sestavu, která obsahuje skryté či potlačené díly, zobrazí se okno s dotazem, zda chcete tyto díly vyřešit. Pokud tyto díly chcete exportovat, musíte je vyřešit.

  Pokud vyberete jakékoli plochy, povrchy, objemová těla nebo povrchová těla dílu, zobrazí se dialogové okno Export s dotazem, zda chcete exportovat jen vybrané objekty. Klepnutím na možnost Vybrané plochy exportujte jen vybrané plochy, klepnutím na možnost Vybraná těla jen vybraná těla a klepnutím na možnost Všechna těla všechna objemová těla.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Export dokumentů a nastavení možností
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.