Skrýt obsah

Generování konfiguračních dat

Můžete vygenerovat úplné sady dat pro jednu nebo více konfigurací, aniž byste každou jednotlivě aktivovali.

Úplné sady dat vygenerujete pomocí jednoho z následujících postupů:

 • Ve správci ConfigurationManager klepněte pravým tlačítkem myši na jednu nebo více konfigurací a potom klepněte na Přidat značku Obnovit/Uložit.
 • V horní části stromu ConfigurationManager nebo FeatureManager klepněte pravým tlačítkem myši na název modelu, klepněte na položku Obnovit/Uložit značku a potom na jednu z těchto možností:
  Volba Popis
  Přidat značku do této konfigurace Označí aktivní konfiguraci pro vygenerování úplné sady dat při příštím uložení dokumentu. Následně jsou tato data znovu sestavena a uložena při každém uložení dokumentu.
  Přidat značku pro všechny konfigurace Označí všechny konfigurace pro vygenerování úplných sad dat při příštím uložení dokumentu. Následně jsou tato data znovu sestavena a uložena při každém uložení dokumentu.
  Přidat značku pro určené konfigurace Otevře dialogové okno Obnovit a uložit nastavení, v němž lze označit konfiguraci pro vygenerování úplné sady dat při příštím uložení dokumentu. Následně jsou tato data znovu sestavena a uložena při každém uložení dokumentu.

  Rovněž odstraní značku Obnovit/uložit cfgmgr_blue_save_disk.png ze všech ostatních konfigurací a změní jejich ikony na cfgmgr_checkmark_gray.gif nebo cfgmgr_dash_gray.gif (dle aktuálního stavu jejich dat konfigurace).

  Odstranit značku a vyčistit data pro všechny konfigurace Odebere značku Obnovit/uložit cfgmgr_blue_save_disk.png ze všech konfigurací včetně aktivní a vymaže data pro všechny ostatní konfigurace kromě aktivní.

  Pokud je model otevřen v předchozí verzi SolidWorks Service Pack 5:
  • Konfigurace označené značkou Obnovit/Uložit cfgmgr_blue_save_disk.png jsou k dispozici.
  • Konfigurace bez značky k dispozici nejsou.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Generování konfiguračních dat
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.