Skrýt obsah

Import dokumentů

Chcete-li importovat soubor z jiné aplikace:

 1. Klepněte na ikonu Otevřít nebo na nabídku Soubor > Otevřít.
 2. V dialogovém okně vyberte formát v nastavení Soubory typu (například DWG (*.dwg), IGES (*.igs, *.iges), STL (*.stl) atd.).
 3. Pro soubory s možnostmi importu klepněte na Možnosti. V dialogovém okně Možnosti importu zadejte možnosti a potom klepněte na OK.
 4. Najděte soubor a klepněte na Otevřít.

  Vybraný soubor se otevře.

  • Pokud importujete soubor .dxf nebo .dwg, zobrazí se průvodce importem DXF/DWG.
   Kromě importu do dokumentu dílu a výkresu můžete soubor importovat také do listu v nativním formátu (jen pro čtení).
  • Pokud soubor obsahuje povrchy, budou načítány následovně:
   • Jestliže jde o skryté povrchy, jsou importovány a přidány do stromu FeatureManager jako povrchové prvky.
   • Pokud se podaří sešít povrchy do těla, zobrazí se toto tělo jako prvek základu (pojmenovaný Imported1) v souboru nového dílu. K tomuto základnímu prvku můžete přidat prvky (jako například výstupky, řezy atd.), ale tento základní prvek není možné upravit.
   • Pokud povrchy představují více uzavřených objemů, je pro každý uzavřený objem vytvořen jeden díl. Také se vytvoří soubor sestavy, který obsahuje importované díly v relativní poloze k počátku sestavy, podle toho, jak jsou tyto povrchy definované v importovaném souboru. V případě souboru ACIS, jestliže importovaný soubor ACIS obsahuje jen povrchy, budou nezávisle na možnostech importu, které zvolíte, vytvořeny jen povrchy, i kdyby představovaly více uzavřených objemů Pokud se soubor ACIS skládá z údajů o více objemových tělech, budou vytvořeny díly nebo povrchy v závislosti na tom, jaké možnosti importu zvolíte.
   • Pokud se nepodaří povrchy sešít, budou povrchy v souboru nového dílu seskupeny do jednoho či více povrchových prvků (pojmenovaných Povrch-importovaný1, 2 atd.).Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Import dokumentů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.