Skrýt obsah

Import geometrie

Povrchy, těla, skici, křivky a grafické modely (jen u souborů CATIA CGR, STL, nebo VRML) ze souborů ACIS, CATIA CGR, IGES, Parasolid, Pro/Engineer, STEP, STL, VDAFS, nebo VRML můžete importovat do dokumentů dílů jako referenční geometrii.

Chcete-li importovat geometrii z jiné aplikace:

  1. V dokumentu dílu klepněte na ikonu Importovaná geometrie na panelu nástrojů Prvky nebo na nabídku Vložit > Prvky > Importované.

    Zobrazí se dialogové okno Otevřít.

  2. Najděte požadovaný soubor a klepněte na Otevřít.

    U souborů ACIS, IGES, STEP, STL, VDAFS, nebo VRML můžete klepnout na Možnosti a nastavit možnosti importu. Objeví se dialogové okno s možnostmi pro Pro/Engineer soubory.

    Importuje se jeden či více prvků a importované prvky jsou přidány do dílu. S pomocí souřadnic z importovaného soubory jsou prvky umístěny v příslušném vztahu k počátku.

    Při importu povrchů jako referenční geometrie je ignorována drátová geometrie a křivky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Import geometrie
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.