Skrýt obsah

Vymazání konfiguračních dat

Aby se zmenšila velikost souborů a zkrátil čas potřebný k jejich uložení, můžete z mezipaměti vymazat konfigurační data neaktivních konfigurací.

Ruční vymazání dat

Data neaktivních konfigurací můžete vymazat ručně.

 • V horní části stromu ConfigurationManager nebo FeatureManager klepněte pravým tlačítkem myši na název modelu, klepněte na položku Obnovit/Uložit značku a potom na jednu položku Odstranit značku a vyčistit data pro všechny konfigurace.

  Značka Obnovit/Uložit cfgmgr_blue_save_disk.png bude odstraněna ze všech konfigurací včetně aktivní konfigurace. Data budou vymazána u všech konfigurací kromě aktuálně aktivní.

Automatické vymazání dat

Můžete nastavit systémový příkaz, který provede vymazání dat automaticky při každém ukládání dokumentu.

 • Klepněte na Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Výkon a zvolte možnost Vymazat z mezipaměti konfigurační data.

  Při každém ukládání dokumentu:

  • Je-li vybrána možnost vymazání:
   • Jsou vymazána data všech neaktivních konfigurací označená cfgmgr_checkmark_gray.gif nebo cfgmgr_dash_gray.gif.
   • Uloží se pouze data pro aktivní konfiguraci (cfgmgr_checkmark_green.gif nebo cfgmgr_save_disk_blue.gif) a neaktivní konfigurace označené cfgmgr_save_disk_gray.gif.
  • Není-li vybrána možnost vymazání:
   • Data jsou aktualizována a uložena pro všechny konfigurace označené cfgmgr_green_checkmark.png, cfgmgr_checkmark_gray.gif, cfgmgr_save_disk_blue.gif nebo cfgmgr_save_disk_gray.gif.
   • Jsou vymazána data všech konfigurací označená cfgmgr_dash_gray.gif.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vymazání konfiguračních dat
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.