Skrýt obsah

Doplňkové moduly

Do programu SolidWorks začleňte kompatibilní aplikace, buď pro aktuální relaci nebo pro další spuštění, nebo pro obě možnosti. Doplňkové moduly již musejí být nainstalovány ve vašem počítači.

Doplňkové moduly SolidWorks můžete také načíst na záložce Produkty Office ve správci CommandManager. Takto se doplňkový modul načte do aktuální relace, ale není nastaven, aby se také načetl v příštím spuštění.

Postup pro použití dalších softwarových aplikací s programem SolidWorks:

  1. Klepněte na Nástroje > Doplňkové moduly.
  2. Zvolte nebo zrušte výběr modulů v políčkách Aktivní doplňkové moduly nebo Spuštění.

    Zaškrtnete-li políčko v položce Aktivní doplňkové moduly, načte se aplikace do aktuální relace. Zvolením políčka pod položkou Spuštění se aplikace načte pro každou relaci.

  3. Klepněte na OK.

    Většina aplikací doplňkových modulů poskytuje další prvky uživatelského rozhraní, jakými jsou například záložky správce CommandManager, záložky podokna Manažer, záložky v podokně úloh, nabídky a panely nástrojů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Doplňkové moduly
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.