Skrýt obsah

Srovnávací testování hardwaru

Můžete otestovat výkon softwaru SolidWorks na svém počítači v porovnání s výkonem jiných zákazníků SolidWorks. Z výsledků testování se dozvíte, jaký výkon podává vaše hardwarové vybavení v porovnání s předpokládanými výsledky.

V průběhu testování nespouštějte žádné aplikace.

Testování počítače trvá přibližně 30 minut. Další informace ohledně srovnávacího testování najdete na stránkách www.solidworks.com/benchmarks.

Chcete-li otestovat výkon softwaru SolidWorks na svém počítači:

  1. Zavřete všechny aplikace a restartujte počítač.
  2. Neotevírejte žádnou aplikaci. V nabídce Start systému Windows klepněte na možnost Všechny programy > Verze SolidWorks > Nástroje SolidWorks > Test výkonnosti programu SolidWorks.
  3. Přečtěte si pokyny zobrazené v dialogovém okně Test výkonnosti programu SolidWorks a klepněte na tlačítko Spustit.
  4. Postupujte podle zobrazovaných pokynů a proveďte testování.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Srovnávací testování hardwaru
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.