Skrýt obsah

Administrativní panel CAD softwaru SolidWorks

Pomocí nástroje CAD Admin Dashboard můžete monitorovat výkon, stav hardwaru a změny v nastavení systémových možností softwaru SolidWorks u všech uživatelů SolidWorks ve vaší společnosti.

Přístup k ovládacímu panelu je možný přes Zákaznický portál SolidWorks, pokud máte uzavřeno předplatné SolidWorks.

Přístup k nástroji SolidWorks CAD Admin Dashboard:
  613cadadminoverview.gif
Hlavní ovládací panel
 
Nástroje ovládacího panelu
 
 
 
 
 
 
Do této dokumentace se nemusí promítnout případná aktualizace nástroje CAD Admin Dashboard.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Administrativní panel CAD softwaru SolidWorks
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.