Ukryj spis treści

Używanie Enterprise PDM

CircuitWorks może przeszukiwać przechowalnię SOLIDWORKS Enterprise PDM w celu odnalezienia komponentów, które mają zostać użyte w złożeniach budowanych przez tę aplikację.

Bez względu na istnienie przechowalni Enterprise PDM, CircuitWorks zawsze wyszukuje komponenty w Bibliotece komponentów podczas budowania złożenia. CircuitWorks odnosi się do pliku części w złożeniu jeżeli obydwa warunki są spełnione:
  • Rekord bazy danych istnieje w Bibliotece komponentów
  • Odpowiedni plik części istnieje w folderze Biblioteki komponentów
Jeżeli komponent nie zostanie znaleziony w Bibliotece komponentów, CircuitWorks buduje go i dodaje do Biblioteki komponentów.
Komponenty zarządzane za pośrednictwem SOLIDWORKS Workgroup PDM lub SOLIDWORKS Enterprise PDM są oznaczone ikoną .

Podczas korzystania z Enterprise PDM, CircuitWorks w pierwszej kolejności sprawdza Bibliotekę komponentów. Jeżeli rekord danego komponentu znajduje się w bibliotece, a folder komponentu znajduje się w folderze widoku lokalnego przechowalni, to CircuitWorks sprawdza, czy w przechowalni znajduje się najnowszy plik komponentu. Jeżeli przechowalnia zawiera nowszą wersję, to CircuitWorks pobiera najnowszy plik, co zapewnia, że CircuitWorks zawsze wykorzystuje najnowsze wersje komponentów. Jeżeli komponent jest wyewidencjonowany przez bieżącego użytkownika, CircuitWorks wykorzystuje wersję lokalną.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Używanie Enterprise PDM
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.