Ukryj spis treści

Porównywanie plików ECAD

Narzędzie Porównaj służy do identyfikowania różnic pomiędzy dwoma plikami ECAD. Można następnie zaktualizować jeden lub obydwa pliki, aby usunąć różnice.

 • Narzędzie Porównaj wykorzystuje desygnatory odniesień, aby dopasować komponenty. Należy porównywać tylko podobne pliki, które różnią się inkrementacją.
 • CircuitWorks używa również narzędzia Porównaj, aby aktualizować złożenia. Patrz: Aktualizowanie złożeń.

Aby porównać dwa pliki, należy:

 1. Otworzyć pliki, które chcemy porównać.
 2. Kliknąć Porównaj (pasek narzędzi Narzędzia).

  Narzędzie Porównajjest aktywne tylko wtedy, gdy otwarte są dwa lub więcej plików.

  Różnice są wyszczególniane w panelu wyników, w dolnej części aplikacji CircuitWorks. Na przykład:

  Komponent 'H1' został usunięty. Komponent 'C344' został przeniesiony.	Przeniesiony w kier. X o 1mm.

 3. Aby zastosować różnicę do jednego z plików, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy element na liście wyników i wybrać opcję aktualizacji.

  Na przykład: jeżeli wystąpienie komponentu zostało przeniesione, to można zmienić lokalizację komponentu w pierwszym albo drugim pliku.

 4. Aby zamknąć panel wyników, należy kliknąć Zamknij w prawym górnym rogu panelu wyników lub zamknąć jeden z plików.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Porównywanie plików ECAD
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.