Ukryj spis treści

Wychodzenie z CircuitWorks

Po zakończeniu pracy z CircuitWorks, można wyjść z aplikacji.

Aby wyjść z CircuitWorks, należy:

  1. W miarę potrzeb zapisać wszelkie zmiany dokonane w otwartych plikach.

    CircuitWorks wyświetli monit w przypadku próby wyjścia bez zapisania zmian.

  2. Wykonać jedną z czynności:
    • Kliknąć menu aplikacji CircuitWorks , a następnie kliknąć Wyjdź.
    • Kliknąć Zamknij w prawym górnym rogu okna CircuitWorks.

    Można zamknąć otwarty plik ECAD bez wychodzenia z aplikacji CircuitWorks, klikając Zamknij w prawym górnym rogu aplikacji dla tego pliku.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wychodzenie z CircuitWorks
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.