Ukryj spis treści

Zapisywanie pliku ECAD

Można zapisać zmiany wprowadzone w pliku ECAD w CircuitWorks. Można zapisać plik pod tą samą nazwą lub pod inną nazwą bądź w innym formacie.

Aby zapisać plik ECAD, należy:

 1. W aplikacji CircuitWorks użyć filtrów lub poddać edycji właściwości w sposób wymagany modyfikacjami otwartego pliku.
 2. Wykonać jedną z czynności:
  • Aby zapisać plik pod tą samą nazwą, należy kliknąć Zapisz (pasek narzędzi Szybki dostęp) lub Zapisz w menu aplikacji CircuitWorks .
  • Aby zapisać plik pod inną nazwą i ewentualnie w innym formacie, należy:
   1. Kliknąć Zapisz jako w menu aplikacji CircuitWorks .
   2. W oknie dialogowym Zapisz jako wybrać typ pliku i wprowadzić nazwę pliku.
   3. Kliknąć Zapisz.

Zapisany plik może teraz zostać wczytany z powrotem do systemu ECAD.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zapisywanie pliku ECAD
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.