Ukryj spis treści

Konfigurowanie opcji CircuitWorks

Można ustawić opcje dostosowujące zachowanie aplikacji CircuitWorks.

CircuitWorks przechowuje preferencje użytkownika w pliku: C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Application Data\CircuitWorks\ecadopt.xml

Aby ustawić opcje CircuitWorks, należy:

  1. W CircuitWorks kliknąć menu aplikacji CircuitWorks , a następnie kliknąć Opcje .  
  2. W oknie dialogowym Opcje CircuitWorks, kliknąć opcję.

    Na przykład: kliknąć Modele , aby wyświetlić opcje związane ze sposobem tworzenia modeli SOLIDWORKS przez aplikację CircuitWorks.

  3. Zmienić ustawienia opcji zgodnie z potrzebami.
  4. Kliknąć OK, aby zapisać zmiany lub kliknąć inną grupę opcji, aby zmienić więcej opcji.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konfigurowanie opcji CircuitWorks
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.