Ukryj spis treści

Sprawdzanie części

Aby sprawdzić część używając reguł DFMXpress, należy:

 1. Otworzyć część w SOLIDWORKS.
 2. Na pasku menu SOLIDWORKS kliknąć Narzędzia > DFMXpress.
 3. Skonfigurować reguły DFMXpress i wybrać prawidłowy proces produkcyjny.
 4. Kliknąć Uruchom.

  DFMXpress identyfikuje operacje, sprawdza odpowiednie reguły dla procesu produkcyjnego i wyszczególnia Nieudane reguły i Pomyślne reguły .

 5. Jeżeli jedna lub więcej reguł się nie uda, należy:
  1. W części Nieudane reguły , rozwinąć reguły, aby przeglądnąć wystąpienia które się nie powiodły.
  2. Wybrać wystąpienie.

   DFMXpress wyświetla komunikat wyjaśniający problem i podświetla problematyczny obszar w modelu.
   Aby powiększyć problematyczny obszar, należy kliknąć wystąpienie prawym przyciskiem myszy i wybrać Powiększ wybrany obiekt.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Sprawdzanie części
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.