Ukryj spis treści

Zapisywanie informacji

DriveWorksXpress zapisuje wszystkie informacje dotyczące projektu w bazie danych (pliku .mdb).

Po uruchomieniu DriveWorksXpress po raz pierwszy utworzona zostanie baza danych o nazwie driveworksxpress.mdb. Można używać domyślnej bazy danych lub utworzyć nowe bazy danych dla własnych projektów. Ścieżka do folderu oraz nazwa pliku aktywnej bazy danych są wyświetlone na stronie Witamy.

Aby utworzyć lub zmienić bazę danych, należy:

  1. Wybrać Utwórz/zmień bazę danych.
  2. Kliknąć .
  3. Wybrać bazę danych:
    • Przejść do lokalizacji, w której znajduje się nowa baza danych, wpisać nazwę w polu Nazwa pliku i kliknąć Otwórz.
    • Wyszukać i wybrać istniejący plik .mdb, a następnie kliknąć Otwórz.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zapisywanie informacji
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.