Ukryj spis treści

Mapowanie SOLIDWORKS do DXF/DWG

Można mapować elementy i kolory SOLIDWORKS do warstw lub kolorów podczas eksportowania rysunku SOLIDWORKS do pliku .dxf lub .dwg.

Aby otworzyć Mapowanie SOLIDWORKS do DXF/DWG, patrz Mapowanie elementów przy zapisywaniu rysunków jako plików .dxf lub .dwg.

Zdefiniuj warstwy Wyświetlane są mapowane warstwy. Warstwy można dodawać, edytować lub usuwać. Można wybrać Kolor i Styl linii z list.

Warstwy i DEFPOINTS są warstwami ustalonymi. Nie można ich edytować ani usuwać. Warstwy DEFPOINTS występują w rysunkach AutoCAD.

Mapowanie elementów Wyświetlane są mapowane elementy. Można dodawać, edytować lub usuwać elementy. Można wybrać Kolor i Styl linii oraz Element z list.

Jeżeli nie określimy koloru ani stylu linii, pojawi się BYLAYER, co znaczy, że kolor i styl linii elementu są takie same jak właściwości warstwy.

Mapowanie kolorów Mapowanie kolorów może funkcjonować samodzielnie albo razem z mapowaniem elementu. Definicje mapowania kolorów są nadrzędne w stosunku do definicji mapowania elementów.
Mapuj tylko elementy, które nie są na warstwach SOLIDWORKS

Wybrać, aby zastosować ustawienia pliku mapowania tylko do tych elementów, których warstwy nie są zdefiniowane i aby zachować istniejące warstwy pliku rysunku SOLIDWORKS w eksportowanym pliku. Kiedy ta opcja nie jest zaznaczona, definicje pliku mapowania zastępują bieżące warstwy pliku rysunku SOLIDWORKS.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Mapowanie SOLIDWORKS do DXF/DWG
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.