Ukryj spis treści

SOLIDWORKS - informacje

3DS SOLIDWORKS, marka firmy Dassault Systèmes jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań 3D ułatwiających innowacyjną pracę milionom inżynierów i projektantów. Nasze produkty umożliwiają intuicyjne podejście do projektowania, symulacji, publikowania, zarządzania danymi oraz oceny wpływu na środowisko naturalne.

Aby uzyskać najnowsze informacje lub zobaczyć demonstrację online, proszę odwiedzić naszą witrynę sieci Web (www.solidworks.com), kliknąć Połącz lub też zadzwonić pod numer +1-781-810-5011 (na terenie Stanów Zjednoczonych 1-800-693-9000).

Aby przeczytać i przeanalizować Umowę licencyjną oraz Umowę na świadczenie usługi subskrypcji SOLIDWORKS Corporation, należy kliknąć Umowa licencyjna. Jest to ta sama umowa, która jest dostępna podczas instalacji oprogramowania oraz w pakiecie dystrybucyjnym SOLIDWORKS.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   SOLIDWORKS - informacje
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.